KONST / Litografier / Grafiskt blad 14245008
nr 1424 5008
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Medelhav". Signerad, numrerad 32/50. Bildmått: 60x38cm, oramat löst blad
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:00:23
11/10 13:00:52
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy